Vat labai užsimaniau rašyt, o rašyt nėra ką. Toks jau paradoksas, kai turi ką pasakyt, visai nesinori to daryt ir atvirkščiai. Ir šiaip rašymui reikia emocijų. Daug emocijų. O aš tokių dabar turiu ne per daugiausiai. Viskas ko aš dabar noriu tai lofto Miamyje, pinigų ir pasikeiktxD Vat užpypt, ko čia dabar vaidint kultūringą? O, bet, tačau, blet, naxui, jptvjmt.. Ir žvaigždučių nedėsiu, nes jei norite žinoti žvaigždė yra visa ko (laimės, tobulumo,amžinybės,beveik bet kokio kito dalyko..)simbolis ir buvo ir yra naudojama visur kur netingima..Simbolika, hieraldika, religija bla bla..O dar tas daiktas gali būti įvairiakampis. Na okey, turim penkiakampę žvaigždę, visų numylėtąją, kurią vaikai piešt anksti išmoksta, turim elementariąją trikampę ir pan. Kas paaiškins, koks tikslas sugalvoti žvaigždes nuo nulio iki n kampų ir panaudoti beveik visą natūraliųjų skaičių aibę? Rimtai, vien wikipedia pateikia aprašymus žvaigždžių nuo trijų iki šešiolikos kampų. Beje, jei norit būti protingi, žinokite, "žvaigždės skiriasi spindulių skaičiumi", o ne kampų..
Kam žmogus prisikuria štai tokių nesąmonių? Kam nax reikia kiekvienai "skirtingo spindulių kiekio" žvaigždei sugalvot skirtingą reikšmę, kai kuriom atskirą pavadinimą, nes nu suprantat būt Dovydo žvaigžde yra keičiau negu tiesiog šešiakampe žvaigžde. Nu jo kiečiau pati suprantu, bet what's the point??
O jei rimtai, tai visai įdomu pasiskaitinėti įdomesnę literatūrą šia tema, kuri bando paaiškint, kad ir tarkim, kodėl Mercedes-Benz kompanija savo simboliu pasirinko trikampę žvaigždę. Banalu, bet jei nežinot ir įdomu, tai toks vyrukas - inžinierius, vardu Gottlieb Daimler, sugalvojo taip parodyti, kad jo super duper motorai gali būti naudojami žemėje, vandenyje ir ore(Beto jis sukūrė ir pirmąjį benzininį keturratį).
Arba dar, yra tokia Virgin star. Tai šešiolikakampė, kurią krikščionybėj dažnai naudojo Mergelės Marijos atvaizduose. O virgin, nes lot. virgo - mergelė, o taip naudojama, nes šešiolikakampė žvaigždė - tai saulė, o saulė - tai tyrumas. Viskas susiję, viskas kaip ir paaiškinama. Bet aš vistiek manau ir manysiu - žmonės protingi, prisigalvoja daug šūdo ir patys kenčia nuo to savo proto tuomet.
Bet visa tai pamiršti leis labai graži daina, kuri ir šiaip čia visai į temą.
Dar susimąsčiau ar prisiminiau, ar tas ir tas, kad mitologija, skaičiai, mistika jau kelintą dieną painiojasi mano kely. Gal ženklai?
2010 m. sausio 19 d., antradienis
Užsisakykite:
Rašyti komentarus (Atom)
Komentarų nėra:
Rašyti komentarą